Model girişi

Model kullanıcı adı

Model şifresi

Neden Model Olmalıyım?

MERHABA SEVGİLİ MODEL ADAYLARIMIZ ÖNCELİKLE HEPİNİZ HOŞGELDİNİZ BİZİM SİTEMİZDE NEDEN MODEL OLMALISINIZ ??

Evinizde Oturup Sadece Bilgisayarınız Üzerinden Kendi İşinizin Patronu Olabilirsiniz. Günde En Az 3 Saat Sitemizde Çalışarak Ayda En Az 2000 TL Kazanç Sağlayabilirsiniz.

Çalışırken Yüzünüzü Gösterme Zorunluluğunuz Yoktur. Sitemiz Sizlerin Gizliliğinize Önem Verir ve Özel Bilgileriniz Kimse İle Paylaşılmadığı Gibi Sizinde Sohbetlerde Özel Bilginizi Paylaşmanız Yasaktır.

Ödemeleriniz Her Hafta Pazartesi Günü Sizlere Banka Havale/Eftsi veya Cepbank İle Gönderilir. Ödeme İçin Alt Limit Bulunmadığı Gibi Nekadar Kazandıysanız Ödeme Yapılmaktadır.

Yüzünüzü Dilerseniz Göstermeyin, Dilerseniz Gösterin. Kimse Sizin Çalıştığınızı Bilmeden Çalışın Hem Genel Odada Sohbet Ederek Kazanın, Hemde Özel Odaya Giriş Yaparak Daha Çok Kazanın.

Özel Odada Kazanç Haricinde Çok Fazla Abartmadan Müşterilerden Hediye Ücret İsteyerek Kazancınızı Daha Fazla Arttırabilirsiniz. Tek Yapmanız Gereken Bizimle Çalışmak ve Kazanmaktır.

Şart, Koşul veya Sözleşme Yoktur. Dilediğinizde Çalışın Dilediğinizde Tatil Yapın. Eğer Memnun Kalmassanız Üyeliğinizi İptal Ettirebilirsiniz.

Sizlerde Evinizden Ek Gelir veya Tam İş Olarak Hemen Para Kazanmaya Başlayın.

SAYGILARLA Lafyu.com YÖNETİMİ